Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

Відкрите засідання циклової комісії технологічних дисциплін

 

Всеукраїнська науково-практична конференція "Краєзнавча робота в освітньому закладі: проблеми і перспективи"

 

День Вишиванки

 

Алгоритм дій на тему "Інтернет-шахрайство"

 

Олімпіада з навчальної дисципліни "Технологія виробництва продукції рослинництва"

 

Засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

 

Конференція "За круглим столом" групи Т-401

 

Зустріч з стейкхолдером

 

Знайомство групи Т-401 з умовами працевлаштування у Данії.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Важливим елементом вдосконалення професійної підготовки молодших спеціалістів є навчальні і виробничі практики. Вони є органічною частиною навчального процесу.

Практики передбачають отримання студентами достатнього обсягу практичних знань і навичок для роботи в галузі сільськогосподарського виробництва. Практичне заняття, навчальна, технологічна, переддипломна практика в структурі навчального плану становлять 35-40 %.

Згідно навчального плану на навчальну практику зі спеціальності «Ветеринарна медицина» відводиться 720 годин, «Виробництво і переробка продукції тваринництва» - 780 годин, «Виробництво і переробка продукції рослинництва» - 810 годин. Навчальна практика з дисципліни проводиться як шестиденне заняття на певному робочому місці. Підсумком навчальної практики з окремих дисциплін є диференційований залік, який виставляється викладачами.

Навчальна практика проводиться у навчальних кабінетах, лабораторіях, навчальній виробничій майстерні, навчально-дослідній ділянці, навчальній клініці. З метою повного виконання завдань практичної підготовки, коледж заключає договори з сільськогосподарськими підприємствами різних форм власності, а саме:

 • АТЗТ «Агро-Союз» Синельниківський р-н
 • ТОВ агрофірма «Олімпекс-Агро» Новомосковський р-н
 • ТОВ агрофірма ім. Горького Новомосковський р-н
 • СТОВ «Вільне -2002» Новомосковський р-н
 • СТОВ «Злагода» Новомосковський р-н
 • ТОВ АФ «Орільська» Новомосковський р-н
 • ТОВ «Новомосковський плодорозсадник»
 • Дніпропетровський молочний завод «Злагода»
 • М’ясокомбінат «Дніпровські ковбаси» м. Новомосковськ
 • Центральний ринок «Озерка» м. Дніпропетровська
 • ТОВ ТМК «Екатеринославский»

Технологічна і переддипломна практики проводяться в умовах виробництва, на сільськогосподарських підприємствах та організаціях.

Технологічна практика зі спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» проходить наІІІ курсі - 180 годин, ІV курсі – 120 годин. Переддипломна практика запланована на ІV курсі – 150 годин.

Технологічна практика зі спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» проходить на ІІІ курсі - 120 годин, ІV курсі –                        90 годин, переддипломна ІV курсі – 150 годин.

Технологічна практика зі спеціальності «Ветеринарна медицина»                    ІV курсі – І семестр 240 годин, переддипломна ІІ семестр – 180 годин.

Перед відправленням на практику заключаються договори з підприємствами та організаціями. Студенти отримують програму практики, методичні рекомендації, інструктажі з охорони праці, підтвердження, направлення на практику.

На основі заключних договорів видається наказ про проведення практики.

Призначається керівник практики, комісія для захисту звітів.

По закінченню практики студенти складають звіти і одержують виробничі характеристики.

За результатами практики проходить рецензування, захист звітів, і виставляння диференційованої оцінки.

Підсумки кожної практики обговорюють на засіданні циклової комісії, підсумкових конференціях студентів. На підсумкову конференцію запрошуються спеціалісти, керівники практики від господарств.

Використання лише традиційних засобів навчання, в тому числі проведення практичних занять знижує ефективність навчального процесу, робить його одноманітним, мало емоційним.

Тому особлива увага приділяється нетрадиційним формам і методам навчання, що дають можливість створити атмосферу зацікавленості кожного в роботі, допомагають проявити самостійність і не традиційність мислення,розвивають творчі здібності студентів.

Найбільш поширені при проведенні практичних занять у колежі такі форми: ділова або рольова гра, иробнича екскурсія, заняття-екскурсії, брейн-ринг, круглі столи, заняття-виставки, заняття-конференції, конкурси.