Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Безкоштовна психологічна допомога надається українцям в умовах війни в рамках всеукраїнського кол-центру ВАРТО ЖИТИ. Звернутися можна за номером 5522.

Для підтримки дітей, особливо з ООП створено телеграм канал «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny,

а для підтримки дорослих «Подбай про себе» https://t.me/PodbayProSebe.

Державний іспит у ветеринарів з незаразних хвороб 2021

15 та 16 червня 2021 року дві випускні групи (В-401, В-402) відділення ветеринарної медицини захищали державний іспит з незаразних хвороб, з таких предметів як галузева охорона праці, менеджмент, акушерство, основи ветеринарної справи, внутрішні незаразні хвороби та хірургія.

      DSC 8587

До складу комісії, що приймала державний іспит увійшли найдосвідченіші викладачі ветеринарних дисциплін, а саме Удовіченко О. В., Манжос О. В., Федянович А. М., Нехаєва Т. О. та голова комісії директор Інституту здоровя та відтворення тварин Дніпровського державного аграрно-економічного університету Заярко О. І.

DSC 8619

Питання в білеті поділялися на теоретичні (перші три) та практичні (останні два). Спочатку студенти відповідали усно, а потім проводили маніпуляції, які повинні були виконати практично, а це і методи дослідження тварин, і штучне осіменіння, і методи введення лікарських заходів та багато іншого.

DSC 8598

         Дуже приємно, що студенти, незважаючи на те, що вони досить багато часу провели на дистанційному навчанні, досить легко орієнтувалися в теоретичних питаннях та проводили маніпуляції при практичних питаннях. Серед найкращих доповідей були відмічені такі студенти: Логунова Ірина, Фролова Дар’я, Власенко Станіслав, Квока Ярослав.

       

DSC 8642