Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Безкоштовна психологічна допомога надається українцям в умовах війни в рамках всеукраїнського кол-центру ВАРТО ЖИТИ. Звернутися можна за номером 5522.

Для підтримки дітей, особливо з ООП створено телеграм канал «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny,

а для підтримки дорослих «Подбай про себе» https://t.me/PodbayProSebe.

Дистанційне навчання з дисципліни «Епізоотологія» 2020

 

На початку 2020 року всі викладачі в Новомосковському коледжі ДДАЕУ зіштовхнулися із швидкими темпами перебудови техніки надання знань в он-лайн режимі з освоєнням сучасних інноваційних методів дистанційного навчання через впроваджений в країні карантин.

Викладачем предмету «Епізоотологія» було зібрано студентів навчальних груп в чати месенджерів «Вайбер» чи «Телеграм» та навчальну платформу від «Гугл» «Класрум», через які в подальшому й велися заняття.

Для кращого засвоєння матеріалу студентами, їм окрім теоретичного матеріалу в електронному вигляді надавалися презентації та посилання на відео для перегляду в просторах Інтернету.

Перевірку засвоєного матеріалу проводилося в основному через он-лайн тестування, опитування індивідуально через телефонний або відео-дзвінок та відповідей студентами на вигадані виробничі ситуації. Відмінники доповнювали відповіді підготовленими презентаціями.