Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

Відкрите засідання циклової комісії технологічних дисциплін

 

Всеукраїнська науково-практична конференція "Краєзнавча робота в освітньому закладі: проблеми і перспективи"

 

День Вишиванки

 

Алгоритм дій на тему "Інтернет-шахрайство"

 

Олімпіада з навчальної дисципліни "Технологія виробництва продукції рослинництва"

 

Засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

 

Конференція "За круглим столом" групи Т-401

 

Зустріч з стейкхолдером

 

Знайомство групи Т-401 з умовами працевлаштування у Данії.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Безкоштовна психологічна допомога надається українцям в умовах війни в рамках всеукраїнського кол-центру ВАРТО ЖИТИ. Звернутися можна за номером 5522.

Для підтримки дітей, особливо з ООП створено телеграм канал «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny,

а для підтримки дорослих «Подбай про себе» https://t.me/PodbayProSebe.

 

18 травня на базі нашого коледжу відбулася в онлайн-форматі Всеукраїнська науково-практична конференція "Краєзнавча робота в освітньому закладі: проблеми і перспективи". В конференції взяли участь представники закладів фахової передвищої освіти, шкіл Дніпропетровської області, Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Чернігівського обласного історичного музею.

 3    13

З вітальним слово до учасників звернулася завідувачка кафедри філософії, соціології та історії Дніпровського державного аграрно-економічного університету Щепова Д.Р. На конференції виступив відомий не тільки в Україні а і за її межами військовий історик та журналіст, автор багатьох книг Жирохов М.О. На конференції було обговорено особливості краєзнавчої роботи в закладах освіти, учасники поділилися досвідом, розповіли про роботу музеїв, розміщених в навчальних закладах, висвітлили участь студентів у краєзнавчих проектах. Від Коледжу участь прийняли викладачка Тищенко С.Г., студентки Дорошенко І.О. та Довгопола А.С. Вів конференцію викладач нашого навчального закладу кандидат історичних наук Даценко А.С.

 17    24

За підсумками конференції планується видання збірника виступів. Учасники конференції дякують Самойленко Т.І. за технічну сторону проведення заходу.

 39