Шановні студенти

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Реєстр студентів

ВСП «Новомосковський фаховий коледж ДДАЕУ»

визначення рейтингу стипендіатів

за результатами ІІ семестру 2021-2022 н. р.

на призначення стипендії з 01.07.2022р. по 31.12.2022р.

п. 1. Включити до загальноколеджного реєстру студентів, які мають право на призначення стипендії:

Спеціальність   201 « Агрономія»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Загальний бал рейтингу на стипендію Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Козак Іван Вікторович А-101 8,33   академічна
2 Лазаренко Владислава Віталіївна А-101 7,99   академічна
3 Клюєва Анастасія Миколахвна А-101 7,65   академічна
4 Вербецький Богдан Євгенович А-101 7,26   академічна
5 Колісник Ярослава Володимирівна А-101 6,92 Сирота соціальна
6 Кияненко Богдан Мирославович А-101 6,9   академічна
7 Полонський Віктор Віталійович А-101 5,3  
8 Водоп`ян Ростислав Вікторович А-101 4,73  

 

 

9 Федянович Святослав Олександрович А-101 4,73
10 Макаренко Віктор Олександрович А-101 4,33
11 Пека Артем Віталійович А-101 4,33
12 Гаркуша Богдан Юрійович А-101 4,05
13 Боцко Олександр Віталійович А-101 3,94

Спеціальність     201 « Агрономія»

ІІ курс

1 Возна Уляна Миколаївна А-201 4,167   академічна
2 Швачко Андрій Дмитрович А-201 4,167   академічна
3 Гришин Валентин Володимирович А-201 4,122  Дитина-інвалід соціальна
4 Зінькова Єва Вікторівна А-201 4,077 академічна
5 Демеденко Максим Вікторович А-201 3,69   академічна
6 Зайвий Вячеслав Андрійович А-201 3,51   академічна
7 Коваленко Юрій Олександрович А-201 3,357   академічна
8 Говдій Олександр Олександрович А-201 3,078    
9 Зайченко Тарас Владиславович А-201 2,88    
10 Ткаченко Кирило Володимирович А-201 2,745    
11 Лещенко Олександр Ростиславович А-201 2,63    
12 Котовський Олександр Олександрович А-201 2,505    
13 Федоров Даніїл Вікторович А-201 2,26    
14 Шадурський Вадим Вікторович А-201 1,94    

Спеціальність     201 « Агрономія»

ІІІ курс

1 Амельченко Володимир Сергійович А-301 4,413   академічна 
2 Гриців Богдан Миколайович А-301 4,388   академічна 
3 Суханов Владислав Олександрович А-301 3,713 Дитина учасника АТО соціальна
4 Захаренко Ростислав Юрійович А-301 3,488   академічна
5 Острогляд Дмитро Григорович А-301 3,375    
6 Лисенко Даніїл Олександрович А-301 2,813    
7 Завгородній Іван Володимирович А-301 2,7    


Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Лутченко Тетяна Сергіївна Т-101 8,38   академічна
2 Іванченко Валерія Валеріївна Т-101 7,99   академічна
3 Білецька Яна Миколаївна Т-101 6,75 Сирота соціальна
4 Лавренкова Дарина Русланівна Т-101 5,97    
5 Перцева Валерія Павлівна Т-101 5,80    
6 Мозжарова Поліна Сергіївна Т-101 4,84    
7 Щербина Олег Сергійович Т-101 4,28    

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

ІІ курс

1 Коваль Станіслав Олександрович Т-201 7,93   академічна
2 Змієвець Дмитро Вячеславович Т-201 7,03   академічна
3 Шидловська Дарина Віталіївна Т-201 5,27 Дитина-інвалід соціальна
4 Журавель Єлизавета Олександрівна Т-201 5,24   академічна
5 Гезь Олена Андріївна Т-201 4,41   Написана заява на відрахування з 01.07.2022 року за власним бажанням
6 Осьмачко Микола Андрійович Т-201 3,94    
7 Крамаренко Родіон Романович Т-201 3,69    

Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

ІІІ курс

1 Ковтун Владислав Владиславович Т-301 4,5   академічна підвищ.
2 Завгородня Катерина Миколаївна Т-301 4,27   академічна
3 Качківська Оксана Володимирівна Т-301 3,37    
4 Алексенко Марина Сергіївна Т-301 2,8 Дитина-сирота соціальна

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Литвиненко Анна Олексіївна В-101 8,737   академічна
2 Коваль Мар’яна Сергіївна В-101 8,125   академічна
3 Савіцька Діана Віталіївна В-101 8,037   академічна
4 Шепотатьєва Аліна Дмитрівна В-101 7,704 Дитина учасника АТО соціальна
5 Кирилюк Аделіна Ігорівна В-101 7,308   академічна
6 Медведєва Євгенія Віталіївна В-101 7,308   академічна
7 Данілова Віталіна Андріївна В-101 6,687 Малозабезпечена сім"я   соціальна
8 Іващенко Семен Романович В-101 6,237  
9 Криворучко Ірина Олександрівна В-101 6,012
10 Телегіна Альбіна Геннадіївна В-101 5,904  Дитина-сирота соціальна
11 Гравченко Ярослав Володимирович В-101 5,85  Дитина учасника АТО соціальна
12 Вагон Віра Сергіївна В-101 5,679
13 Міщенко Вікторія Дмиртівна В-101 5,283  
14 Ганоцька Рената Миколаївна В-101 4,887  Дитина-інвалід  соціальна
В-102
1  Бондар Мирослава Сергіївна  В-102  7,65    академічна
2  Сувіт Олександра Володимирівна  В-102 7,621     академічна
3  Свєтовцева Аліна Сергіївна В-102  7,479    академічна 
4  Мусієнко Анастасія Миколаївна В-102   7,254   академічна 
5  Левченко Олександра Олександрівна  В-102  6,912   академічна 
6  Квачевська Олександра Олексіївна  В-102 6,696    академічна 
7  Мамченко Олександра Дмитрівна  В-102 6,579    академічна 
8  Коломієць Оксана Андріївна  В-102  6,579    
9  Герасюк Аліна Сергіївна  В-102  6,579    
10  Юнчина Анна Андріївна  В-102  6,417  Дитина шахтаря  соціальна
11  Пономаренко Каріна Іванівна  В-102  6,012    
12  Жалковський Семен Анатолійович  В-102  5,175    
13  Тягун Єгор Олексійович  В-102  5,112  Дитина учасника АТО  соціальна
 14  Соколова Анна Олександрівна  В-102  5,029    
 15  Лежень Данило Олегович  В-102  4,554    
 16  Іонова Анна Анатоліївна  В-102  4,104    
   ВС-103        
1 Дорошенко Ірина Олександрівна ВС-103 4,5   академічна підвищ.
2 Осередчук Вадим Сергійович ВС-103 4,41  Дитина шахтаря академічна
3 Пойлов Володимир Костянтинович ВС-103 4,02  Дитина-сирота соціальна
4 Сладкова Тетяна Віталіївна ВС-103 4,005   академічна
5 Небера Олексій Валентинович ВС-103 4,005 академічна
6 Ковтунюк Єлизавета Віталіївна ВС-103 3,924 Дитина шахтаря соціальна
7 Шерстньова Анастасія Володимирівна ВС-103 3,843
8 Нагорна Марія Андріївна ВС-103 3,762  
9 Мерзлякова Анастасія Сергіївна ВС-103 3,348    
10 Брехарь Мирослав Владиславович ВС-103 3,272 Дитина учасників АТО соціальна
11 Ляпін Дмитро Григорович ВС-103 3,186
12 Біла Дарина Володимирівна ВС-103 3,105  Дитина-сирота  соціальна
13 Пилова Ярослава Олексіївна ВС-103 3,105    
14 Марійчук Дмитро Сергійович ВС-103 2,862    

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

ІІ курс

1 Дубова Т. О. В-201 9,196 Дитина шахтаря академічна підвищ.
2

Ковіка П.О.

В-201 8,1 академічна
3 Сивошапка Ю. В-201 5,93  
4 Барановський А.В. В-201 5,74  
5 Відякіна О.А. В-201 5,655  
6 Под"янова С.В. В-201  Дитина-сирота соціальна
7 Нестеренко К.О. В-201
8 Костинюк Є.Д. В-201  Дитина учасника АТО соціальна
9 Горбенко Д.О. В-201  
10 Шамрай П.Є. В-201  
11 Герасименко Д.С. В-201  
 

 

         В-202

 

       
1 Чевичалова Дарина Ігорівна В-202 8,496  Дитина-сирота  соціальна
2 Маркова Марія Андріївна В-202 7,994 Дитина шахтаря академічна
3 Штефан Олександра Ігорівна В-202 7,465    академічна
4 Волошина Анастасія Олександрівна В-202 7,412 академічна
5 Бурульова Анастасія Олегівна В-202 7,412    академічна
6 Садоха Софія Михайлівна В-202 7,094    академічна
7 Литвин Микола Геннадійович В-202 6,829    академічна
8 Байцур Дар"я Олександрівна В-202 6,724    академічна
9 Міловідова Світлана Олексіївна В-202 6,724   академічна
10 Власюк Дмитро Сергійович В-202 5,242 Внутрішньо переміщена особа соціальна
11 Щетина Іван Сергійович В-202 4,924    
12 Рафаелян Лєван Лєванович В-202 4,182    
13 Горецький Іван Петрович В-202 3,918 Дитина-інвалід соціальна
ВС-203
1 Рубан Марія Геннадіївна ВС-203 4,57   академічна
2 Гуртова Вікторія Юріївна ВС-203 4,37   академічна
3 Сегедіна Олександра Сергіївна ВС-203 4,33   академічна
4 Казакова Ольга Юріївна ВС-203 4,32   академічна
5 Шумило Дар"я Петрівна ВС-203 4,22   академічна
6 Козленко Дмитро Романович ВС-203 4,0 Дитина-сирота соціальна
7 Філіппова Анастасія Дмитрівна ВС-203 3,86    
8 Малновецький Віталій Юрійович ВС-203 3,84    
9 Тютюнник Ангеліна Олександрівна ВС-203 3,59    
10 Колихалкіна Анастасія Валеріївна ВС-203 3,58    
11 Тітова Анастасія Сергіївна ВС-203 3,01    
12   ВС-202 2,9    
13 Свитич Віталій Олександрович ВС-203 2,74    

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

ІІІ курс

1 Бурдуковська Вікторія Олександрівна В-301 4,324   академічна
2 Байборош Дмитро Сергійович В-301 4,100   академічна 
3 Довгопола Анастасія Сергіївна В-301 3,949   академічна
4 Вільхова Ольга Сергіївна В-301 3,849   академічна
5 Макарова Анастасія Андріївна В-301 3,749  

6

Дядькова Емілія Євгенівна В-301 3,699  
7 Тимошенко Леонід Володимирович В-301 3,249  Дитина шахтаря соціальна
8 Черноус Єлизавета Павлівна В-301 3,15
9 Растєгаєва Анастасія Сергіївна В-301 3,15  
10 Палієнко Вероніка Павлівна В-301 2,849  
 

 

          В-302

 

       
1 Коваленкова Валерія Віталіївна В-302 4,5   академічна підвищ.
2 Дуванов Андрій Олександрович В-302 4,347   академічна
3 Мороховець Володимир Олександрович В-302 4,269  Дитина учасника АТО  академічна
4 Білашук Анна Андріївна В-302 4,219   академічна 
5 Карпенко Дар"я Андріївна В-302 4,194    академічна
6 Правда Дарина Сергіївна В-302 4,194  Дитина шахтаря  академічна
7 Рижик Анастасія Сергіївна В-302 3,996
8 Богомолова Тетяна Денисівна В-302 3,843  
9 Данильченко Даніїл Володимирович В-302 3,546
10 Суворова Владислава Сергіївна В-302 3,393 Дитина учасника АТО соціальна
11 Анучін Іван Андрійович В-302 3,348    
12 Демиденко Анастасія Олексіївна В-302 2,997    
13 Заболотня Анастасія Максимівна В-302 2,997
14 Солуянова Анна Сергіївна В-302 2,997  Дитина учасника АТО  соціальна
15 Федько Єлизавета Андріївна В-302 2,997    
16 Самойленко Богдан Олексійович В-302 2,844  

 

п.2. Позбавити права включення до реєстру на призначення стипендії студентів:

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Причина позбавлення стипендії
1 Рожко Дмитро Олексійович А-201 1,8   Академічна заборгованість
2 Фісун Даяна Сергіївна А-201 4,09   Контрактна форма навчання
3 Бутенко Антон Юрійович А-201 3,6   Контрактна форма навчання
4 Жиленко Анатолій Олексійович А-201 2,7   Контрактна форма навчання
5 Андрієнко Владислав Вадимович А-301 1,8   Заборгованість з предмету ТВПР
6 Павлів Дмитро Дмитрович А-301 1,8   Заборгованість з трьох предметів: іноземна мова н/а, захист технологічної практики 2, ТВПР екзамен 2
7 Братушенко Віктор Павлович Т-201 4,07   Контрактна форма навчання
8 Сорочинська Євгенія Олександрівна Т-201 7,1   Контрактна форма навчання
9 Дмітрієв Ігор Сергійович Т-201 7,65   Контрактна форма навчання
10 Мартиненко Назарій Володимирович Т-201 1,8   Академічна заборгованість
11 Сідий Ігор Олександрович Т-301 1,8 Інвалід Контрактна форма навчання, академ.заборгованість
12 Харин Дмитро Т-301 1,8   Академічна заборгованість
13 Чуб Назар Дмитрович В-101 4,329   Контрактна форма навчання
14 Зайцев Кирило Миколайович ВС-103 3,762   Контрактна форма навчання
15 Давидова Марина Ігорівна ВС-103 3,68   Контрактна форма навчання
16 Панасенко Єлизавета Олександрівна ВС-103 3,429   Контрактна форма навчання
17 Біла Валерія Миколаївна ВС-103 2,7   Контрактна форма навчання
18 Коваль Вікторія Іванівна ВС-103 3,15   Контрактна форма навчання
19 Галічев Ярослав Михайлович ВС-103 3,186   Контрактна форма навчання
20 Федаш Олександр Вікторович ВС-103 2,781   Контрактна форма навчання
21 Ремезок Олександр Михайловича ВС-103 2,793   Контрактна форма навчання
22 Ляскавка Євгенія Олександрівна ВС-103 2,7   Контрактна форма навчання
23 Шейко М.К В-201     Контрактна форма навчання
24 Мінчук Альона Євгеніївна В-301 1,8   Академічна заборгованість
25 Яловий Олексій Володимирович В-301 1,8   Академічна заборгованість