МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Реєстр студентів

Новомосковського коледжу ДДАЕУ

визначення рейтингу за ІІ семестр 2020-2021 н. р.

З 01.07.2021р. по 31.12.2021р.

 

п. 1. Внести до загальноколеджного реєстру студентів, які за результатами семестрового контролю знань та громадських досягнень, за рейтингом навчальних груп в розрізі спеціальностей по курсах, мають право на призначення стипендії:

 

Спеціальність   201 « Агрономія»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Возна Уляна Миколаївна А-101 8,229   академічна
2 Швачко Андрій Дмитрович А-101 7,702   академічна
3 Зінькова Єва Вікторівна А-101 7,617   академічна
4 Гришин Валентин Володимирович А-101 7,567 Дитина-інвалід соціальна
5 Демеденко Максим Вікторович А-101 6,91   академічна
6 Говдій Олександр Олександрович А-101 5,927   академічна
7 Федоров Даниїл Вікторович А-101 5,877   академічна
8 Лещенко Олександр Ростіславович А-101 5,848    
9 Котовський Олександр Олександрович А-101 5,531    
10 Зайченко Тарас Владиславович А-101 5,371    
11 Ткаченко Кирило Володимирович А-101 5,076    
12 Шадурський Вадим Вікторович А-101 4,26    
13 Рожко Дмитро Олексійович А-101 3,963    
                                                      ІІ курс
1 Амельченко Володимир Сергійович А-201 8,055   академічна
2 Гриців Богдан Миколайович А-201 7,895   академічна
3 Захаренко Ростислав Юрійович А-201 7,29   академічна
4 Суханов Владислав Олександрович А-201 6,905 Дитина учасника АТО соціальна
5 Лисенко Даніїл Олександрович А-201 5,842   академічна
6 Острогляд Дмитро Григорович А-201 5,825    
7 Клименко Катерина А-201 5,58    
8 Завгородній Іван Володимирович А-201 3,845    
9 Павлів Дмитро Дмитрович А-201 -    
                                                      ІІІ курс  
1 Злидньова Єлизавета Ігорівна А-301 4,4   академічна
2 Литвин Владислав Олександрович А-301 3,8   академічна
3 Домченко Катнрина Сергіївна А-301 3,7   академічна
4 Токай Ярослав Юрійович А-301 3,6   академічна


Спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Змієвець Дмитро Вячеславович Т-101 7,8   академічна
2 Коваль Станіслав Олександрович Т-101 7,8   академічна
3 Шидловська Дарина Віталіївна Т-101 6,2 Дитина-інвалід соціальна
4 Журавель Єлизавета Олександрівна Т-101 5,7   академічна
5 Гезь Олена Андріївна Т-101 5,1 Дитина загиблого АТО соціальна
6 Мартиненко Назарій Володимирович Т-101 4,8    
7 Осьмачко Микола Андрійович Т-101 4,4    
8 Крамаренко Родіон Романович Т-101 4,1    
                                                      ІІ курс
1 Ковтун Владислав Владиславович Т-201 4,284   академічна
2 Степанова Еліна Андріївна Т-201 3,578   академічна
3 Завгородня Катерина Миколаївна Т-201 3,465    
4 Качківська Оксана Володимирівна Т-201 3,213    
5 Алексенко Марина Сергіївна Т-201 2,88 Дитина-сирота соціальна

Спеціальність 211 « Ветеринарна медицина»

І курс

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Відмітка про призначення стипендії
1 Чевичалова Дарина Ігорівна В-102 8,039 Сирота соціальна
2 Дубова Тетяна Олексіївна В-101 9,51 Дитина шахтаря академічна
3 Волошин Анастасія Олександрівна В-102 7,832   академічна
4 Міловідова Світлана Олексіївна В-102 7,718   академічна
5 Францен Марія Олександрівна В-102 7,711   академічна
6 Ковіка Поліна Олегівна В-101 7,52   академічна
7 Штефан Олександра Ігорівна В-102 7,368   академічна
8 Байцур Дар`я Олександрівна В-102 7,328   академічна
9 Садоха Софія Михайлівна В-102 7,169   академічна
10 Бурульова Анастасія Олегівна В-102 7,144   академічна
11 Маркова Марія Андріївна В102 7,010 Дитина шахтарів соціальна
12 Литвин Микола Геннадійович В-102 7,004   академічна
13 Власюк Дмитро Сергійович В-102 6,428    
14 Відякіна Олександра Андріївна В-101 5,99    
15 Барановський Андрій Вікторович В-101 5,65    
16 Костинюк Єгор Дмитрович В-101 5,61 Дитина учасника АТО соціальна
17 Нестеренко К.О. В-101 5,34    
18 Под`янова Світлана Володимирівна В-101 5,25 Сирота соціальна
19 Щетина Іван Сергійович В-102 5,202    
20 Рафаелян Лєван Лєванович В-102 5,174    
21 Горбенко Денис Олександрович В-101 5,06    
22 Горецький Іван Петрович В-102 4,790 Інвалід дитинства соціальна
23 Герасименко Д.С. В-101 4,32    
24 Шамрай Поліна Євгенівна В-101 4,26    
                                                       ВС-103
1 Шумило Дар`я Петрівна ВС-103 4,19   академічна
2 Гуртова Вікторія Юріївна ВС-103 4,15   академічна
3 Казакова Ольга Юріївна ВС-103 4,13   академічна
4 Рубан Марія Геннадіївна ВС-103 4,03   академічна
5 Філіппова Анастасія Дмитрівна ВС-103 3,67   академічна
6 Сегедіна Олександра Сергіївна ВС-103 3,51   академічна
7 Тітова Анастасія Сергіївна ВС-103 3,39    
8 Козленко Дмитро Романович ВС-103 3,28 Сирота соціальна
9 Колихалкіна Анастасія Валеріївна ВС-103 3,21    
10 Тютюнник Ангеліна Олександрівна ВС-103 3,21    
11 Свитич Віталій Олександрович   3,08    
12 Кузнецов Анна ВС-103 2,99    
13 Малновецький Віталій Юрійович ВС-103 2,98    
14 Вишняков Андрій Олександрович ВС-103 2,81    
                                                      ІІ курс
1 Коваленкова Валерія Віталіївна В-202 9,6   академічна
2 Мороховець Володимир Олександрович В-202 8,673 дитина учасника АТО соціальна
3 Мінчук Альона Євгенівна В-201 8,43   академічна
4 Рижик Анастасія Сергіївна В-202 8,319   академічна
5 Карпенко Дар’я Андріївна В-202 8,068   академічна
6 Дуванов Андрій Олександрович В-202 7,845   академічна
7 Правда Дарина Сергіївна В-202 7,621   академічна
8 Богомолова Тетяна Денисівна В-202 7,449   академічна
9 Довгопола Анастасія Сергіївна В-201 7,38   академічна
10 Дядькова Емілія Євгеніївна В-201 7,38   академічна
11 Бурдуковська Вікторія Олександрівна В-201 7,235   академічна
12 Білашук Анна Андріївна В-202 6,973   академічна
13 Байборош Дмитро Сергійович В-201 6,965   академічна
14 Растегаєва Анастасія Сергіївна В-201 6,22   академічна
15 Вільхова Ольга Сергіївна В-201 6,03    
16 Анучін Іван Андрійович В-202 5,895    
17 Данильченко Даніїл Володимирович В-202 5,796    
18 Макарова Анастасія Андріївна В-201 5,58 інвалід дитинства соціальна
19 Федько Єлизавета Андріївна В-202 5,148    
20 Палієнко Вероніка Павлівна В-201 5,04    
21 Черноус Єлизавета Павлівна В-201 5,04 інвалід дитинства соціальна
22 Демиденко Анастасія Олексіївна В-202 4,842    
23 Самойленко Богдан Олексійович В-202 4,644    
24 Солуянова Анна Сергіївна В-202 4,644 дитина учасника АТО соціальна
25 Суворова Владислава Сергіївна В-202 4,644 дитина учасника АТО соціальна
26 Заболотня Анастасія Максимівна В-202 4,599    
27 Тимошенко Леонід Володимирович В-201 4,5 Дитина шахтарів соціальна
28 Яловий Олексій Володимирович В-201 4,41    
                                                      ІІІ курс
1 Скубченко Анастасія Євгенівна В-301 4,72   академічна
2 Золотаренко Катерина В-302 4,675   академічна
3 Олійник Єлизавета Володимирівна В-301 4,67   академічна
4 Постольник Вікторія Олегівна В-301 4,52   академічна
5 Боталова Юлія Олександрівна В-301 4,35   академічна
6

Біжко Ірина

В-302 4,233   академічна
7 Настаченко Дарина В-302 3,875   академічна
8 Рева Софія В-302 3,796   академічна
9 Лель Карина Олександріна В-301 3,76   академічна
10 Петрова Анастасія Олександрівна В-301 3,73   академічна
11 Зеленько Ігор В-302 3,708   академічна
12 Перевозко Артем Віталійович В-301 3,64   академічна
13 Котенко Ангеліна Тарасівна В-302 3,605   академічна
14 Бердюгіна Катерина В-302 3,6   академічна
15 Цецура Ксенія Олексіївна В-302 3,521    
16 Михайлова Анастасія В-302 3,359    
17 Васильєва Євгенія Євгеніївна В-302 3,371    
18 Тележников Микита Володимирович В-301 3,31 сирота соціальна
19 Долженко Анастасія Володимирівна В-301 3,26    
20 Зарецких Вікторія Михайлівна В-301 3,21    
21 Донченко Тарас В’ячеславович В-302 2,979    
22 Грищенко Олексій В-302 2,963    
23 Киричок Владислав Русланович В-301 2,88 дитина учасника АТО соціальна
24 Міщенко Богдан В-302 2,754    
25 Малахов Єгор В-302 2,674    

 

п.2. Позбавити права включення до реєстру на призначення стипендії студентів:

 

п/п

П.І.Б.

Навчальна група Бал рейтингу Пільгова категорія Причина позбавлення стипендії
1 Мартиненко Анна А-101 1,8   Академічна заборгованість
2 Сабівчак Олексій А-101 1,8   Академічна заборгованість
3 Андрієнко Владислав Вадимович А-201 1,552  

Прогули 74 год., академ.

заборгованість з 6 предметів: історія України, культурологія, ботаніка, агрохімія, основи дослідницької справи,ознайомлювальна практика.

3 екзамени: ботаніка, агрохімія, землеробство.

4 Винник Олександр Сергійович А-301 1,8   Академічна заборгованість
5 Корж Кирило Євгенійович А-301 1,8   Академічна заборгованість
6 Москаленко Роман Едуардович А-301 1,8   Академічна заборгованість
7 Ткач Євгеній Валерійович А-301 1,8   Академічна заборгованість
8 Хонахбєєв Сергій Олександрович А-301 1,8 Внутрішньо переміщені особи Академічна заборгованість
9 Юдін Євгеній Станіславович А-301 1,8   Академічна заборгованість
10 Братушенко Віктор Павлович Т-101 5,0   Контрактна форма навчання
11 Сорочинська Євгенія Олександрівна Т-101 7,9   Контрактна форма навчання
12 Сідий Ігор Олександрович Т-201 1,8   Академічна заборгованість,контрактна форма навчання
13 Ніколенко Євгенія Олесандрівна Т-201 1,8   Академічна заборгованість
14 Шейко М.К В-101 4,32   Контрактна форма навчання
15 Матвєєв Микола Миколайович В-201 1,8   Академічні заборгованості, прогули без поважної причини
16 Рудов Даніїл Анатолійович В-201 1,8   Академічні заборгованості, прогули без поважної причини
17 Надвернюк Роза Олександрівна В-301 1,8   Академічна заборгованість