МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Навчальна практика з ВНХ на тему: методи введення лікарських засобів

 

В середині листопада у третіх курсів відділення ветеринарної медицини (групи В-301 та В-302) пройшли заняття з навчальної практики з предмету «Внутрішні незаразні хвороби», які проводила викладач ветеринарних дисциплін Манжос О. В. на тему: «Методи ведення лікарських засобів».

Заняття проходило на клініці Новомосковського коледжу ДДАЕУ з тваринами, які є на ній. Було введено з профілактичною метою вітамінні, енергетичні та мінеральні препарати (розчин глюкози, розчин Рінгера, Кальфосет, Тетравіт, Інтравіт та Біоферон) для покращення обміну речовин та профілактики ускладнень від недостатності цих речовин.

Під час цього заняття студенти закріпили практично різноманітні введення лікарських засобів, самостійно роблячи маніпуляції з внутрішнього, внутрішньом’язевого, підшкірного та внутрішньовенного ведення лікарських засобів.

 

mangos