Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Участь студентів у міжнародній науково-практичній конференції м. Камянець-Подільський 2019

29-30 жовтня 2019 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті (Хмельницька обл.) відбулася VI міжнародна конференція студентської та учнівської молоді «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва», участь у якій взяли 170 студентів та учнів шкіл.

Для очної участі у конференції завітали багато студентів, школярів та наукових керівників. Серед них найбільшу кількість представляли Національний університет біоресурсів і природокористування України та Новомосковський коледж Дніпровського державного аграрно-економічного університету. Також завітали студенти з Білоцерківського національного аграрного університету, коледжу ПДАТУ та учні шкіл м. Кам'янець-Подільського та Хмельницької області.

kamenetspod

На пленарному засіданні відкрила роботу конференції кандидат економічних наук, доцент, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності ПДАТУ Білик Т. Л. З вітальним словом виступив декан факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві, кандидат ветеринарних наук, доцент Цвігун О. А. Також з доповідями виступили: студент Білоцерківського національного аграрного університету Федоренко В., студент факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ПДАТУ Лихолат О. та учень Шатавського НВК «ЗОШ I-II ступенів, колегіум» Осташ В.

Далі робота конференції продовжилася у запланованих секціях. Варто відмітити високий рівень публікацій та підготовки доповідачів, а також дружню атмосферу, у якій проходили секційні засідання. Кожна доповідь викликала жваві дискусії, участь у яких брали студенти, учні шкіл та їх наукові керівники.За матеріалами конференції до початку її роботи був виданий збірник тез.

kamenetspod3

Новомосковський коледж ДДАЕУ представляли 11 студентів третього та четвертого курсів (Агаєва Н. С., Громова К. А., Іващенко С. М., Трошина А. А., Бердо Т. О., Фролова Д. Л., Самуріна А. О., Логунова В.І., Ригаль Є. І.,  Кисельова Т. А., Федосов І.Д.) та викладач ветеринарних дисциплін Федянович А. М., хоча в підготовці цих студентів приймали участь викладачі всього відділення ветеринарної медицини.

Всі студенти виступили зі своїми доповідями дуже добре, тому це спонукало перехід в дискусію з великою кількістю питань до них, з відповідями на які вони вміло справлялися. Так  як основною темою доповідей цього року було вибрано «Анастезія та аналгезія», то найбільш цікавими доповіді наших студентів стали для викладача дисциплін «Хірургія» та «Травматологія» в ПДАТУ кандидата ветеринарних наук Степанова Олександра Дмитровича, тому найбільше питань було зроблено саме ним, що в свою чергу дуже приємно, бо перші наукові доповіді наших студентів є досить цікавими і для висококваліфікаційних викладачів факультету ветеринарної медицини університету.

kamenetspod2