Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Звичайний день на відділенні ветеринарної медицини у Новомосковському коледжі ДДАЕУ

 

Будній день на відділенні ветеринарної медицини проходить як завжди насичено та емоційно. Під час занять постійно поєднуються теоретичні знання та практичні навички. Пройшовшись по кабінетам під час занять, можна побачити і почути багато цікавого і закріпити це на практиці.

На клініці відділення вже зранку не проштовхнутися. З самого рання студенти групи В-302 вже проводять оперативний метод лікування пахвової грижі у порося з викладачем дисципліни «Хірургія» Федянович А. М.

 

1

 

Не вспіли вони закінчити, як їх місце займає група В-403 з викладачем дисципліни «Внутрішні незаразні хвороби», де студенти практично відпрацьовують діагностику незаразних хвороб та методи введення лікарських засобів.

Піднявшись до другого поверху відділення під час наступного заняття, ми ще на східцях чуємо дзвінкий голос викладача дисципліни «Паразитологія» Крючкової О. М. Сьогоднішня тема у неї на занятті – це «Бабезіози». Використовуючи сучасні препарати для боротьби з цією хворобою, вона демонструє студентам засоби лікування «Азідин», «Піро=стоп», «Пірогард», які використовують в даний час лікарі ветеринарної медицини на території України.

 

6

Проходячи далі до наступного кабінету, ми опиняємося у викладача «Патанатомії» Манжос О. В., яка використовуючи наочний макропрепарат з патологічної анатомії заохочує проявляти у студентів групи В-302 більш жвавий інтерес до вивчення свого предмету.

 

8

Повернувшись до клініки відділення ветеринарної медицини, ми застаємо там викладача Тимченко Л. Д. вже з іншою групою (В-401), які закріплюють щойно отримані лекційні знання на практиці з клінічним дослідженням тварин, хворих на порушення обміну речовин.

 

010

А якщо наприкінці дня заглянути до операційної, то там застанемо завідувача відділення ветеринарної медицини, а також викладача дисципліни «Хірургія» Приходько О. Г. з юними хірургами-гуртківцями, які під керівництво та наглядом куратора гуртка проводять оперативні втручання.

 

011

Ось так майже щодня проходять заняття на відділенні ветеринарної медицини у Новомосковському коледжі ДДАЕУ.