МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Виїзна навчальна практика до господарства ім. Горького 2019

 

23 вересня 2019 року студенти третього курсу відділення ветеринарної медицини (групи В-301 та В-302) разом з викладачами ветеринарних дисциплін Манжос О. В. та Федянович А. М. провели виїздну навчальну практику на молочно-товарному комплексі господарства ім. Горького (Дніпропетровька обл.).

Під час цього заняття студентами самостійно проводилося щеплення дорослої ВРХ проти сибірки та молодняку проти клостридіозів, було закріплено на практиці різноманітні види введення лікарських засобів (підшкірне, внутрішньом’язеве, внутрішньовенне), проведено повну клінічну діагностику та надане лікування деяким хворим тваринам, проведено маніпуляції по знерожуванню телят, також біло ознайомлено з ветеринарно-санітарними вимогами для утримання ВРХ, раціонами годівлі, ветеринарною документацією, що ведеться на комплексі.

Було щелено до 400 голів ВРХ проти сибірки, до 50 голів молодняку проти клостридіозів, знерожено до 50 телят та до 10 голів продіагностовано на надано лікування при хворобах незаразної етіології.

gorkogo2

Завдяки цієї проведеної виїздної навчальної практики було опановано і закріплено практичні навички та маніпуляції, а також закріплено та опановано знання з предметів «Епізоотологія», «Клінічна діагностика», «Внутрішні незаразні хвороби», «Анатомія та фізіологія», «Хірургія», «Тваринництво», «Скотарство», «Годівля»

gorkogo

 

Ця виїздна навчальна практика була також досить насичена на самостійне проведення студентами різноманітних ветеринарних маніпуляцій та підвищення фахового досвіду, за що вдячні керівництву та лікарям ветеринарної медицини господарства.