Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Виїзна навчальна практика ветеринарів до господарства «Катеринославський» 2019

 

21 вересня 2019 року студенти третього курсу відділення ветеринарної медицини (групи В-301 та В-302) разом з викладачами ветеринарних дисциплін Манжос О. В. та Федянович А. М. провели виїздну навчальну практику до партнера Новомосковського коледжу ДДАЕУ з дуальної освіти у господарство «Катеринославський» (м. Дніпро).

Під час цього заняття студенти самостійно проводили відбір крові у телят. Це вже не перша така виїздна навчальна практика до цього господарства з відбором крові у ВРХ. Наші студенти добре себе зарекомендували з практичного виповнення цих маніпуляцій і їх постійно запрошують для їх проведення.

Після вдалого й швидкого завершення поставлених задач (відбір крові у 200 телят), лікарями ветеринарної медицини було проведено екскурсію по всьому комплексу, з звертанням уваги на сучасні методи ветеринарної медицини та біотехнології, що широко використовуються в господарстві.

Потім працюючим студентом нашого коледжу Рядським Сергієм було проведено показову постановку зонда та розчистку копит у ВРХ. Всі бажаючі спробували провести ці маніпуляції самостійно, чим підвищили свій фаховий рівень та професійний досвід.

По закінченню проведення вище вказаних заходів, студенти ознайомилися з хворими тваринами, які ізольовані для надання їм лікувальної допомоги, також вони ознайомилися з методикою їх лікування. В цьому їм допоміг головний лікар ветеринарної медицини господарства Рижих Андрій.

І на завершення було предоставленно для ректального дослідження хвору на ендометрит корову, якій потім також було надано лікарську допомогу самими студентами.

В останню годину перебування в господарстві, наші студенти ще й допомогли у проведенні щеплення телят від клостридіозів.

 

katerinos

Завдяки цієї проведеної виїздної навчальної практики було опановано і закріплено практичні навички та маніпуляції, а також закріплено та опановано знання з предметів «Епізоотологія», «Клінічна діагностика», «Внутрішні незаразні хвороби», «Анатомія та фізіологія», «Хірургія», «Тваринництво», «Скотарство», «Годівля», «Акушерство», студенти набралися певного досвіду при проведенні багатьох практичних маніпуляцій.

 

katerinos2

Ця виїздна практика була найбільш насичена практичними маніпуляціями, які самостійно проводилися студентами відділення ветеринарної медицини, за що вдячні керівництву та лікарям ветеринарної медицини господарства, що надали таку можливість.