Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Державні іспити на відділенні ветеринарної медицини -2019

 

Протягом 10 днів з 11 по 21 листопада три випускні групи (В-401, В-402, ВС-304) відділення ветеринарної медицини здавали два державні іспити.

Розпочалася здача державного іспиту з незаразних хвороб з таких предметів як галузева охорона праці, менеджмент, акушерство, основи ветеринарної справи, внутрішні незаразні хвороби та хірургія.

 

gos2

До складу комісії, що приймала державний іспит увійшли найдосвідченіші викладачі ветеринарних дисциплін, а саме Удовіченко О. В., Удовіченко Н. М., Тимченко Л. Д., Федянович А. М., Кравченко З. П., Приходько О. Г., Нехаєва Т. О. та голова комісії замдекана факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету Зажарський В. В.

Як і в минулому році, питання в білеті поділялися на теоретичні (перші три) та практичні (останні два). Спочатку студенти відповідали, а потім проводили маніпуляції, які повинні були виконати практично, а це і методи дослідження тварин, штучне осіменіння, методи введення лікарських заходів та багато іншого.

В передостанній тиждень навчання 4 курсу відділення ветеринарної медицини розпочали захист державних іспиті з заразних хвороб, серед яких увагу було акцентовано на епізоотології з мікробіологією, ветеринарно-санітарній експертизі, основі ветеринарної справ та паразитології.

До складу комісії, що приймала державний іспит увійшли викладачі вищевказаних ветеринарних дисциплін, а саме Тимченко Л. Д., Федянович А. М., Кравченко З. П., Приходько О. Г., Крючкова О. М., Нехаєва Т. О. та голова комісії завідувач декана факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ Зажарський В. В.

 

gos3

Як і на минулому іспиті, питання в білеті поділялися на теоретичні та практичні. Відповідаючи на практичні питання, студенти добре показали як проводиться відбір крові у різних видів тварин, техніку проведення туберкулінізації, методику щеплення, методи проведення ветеринарно-санітарної експертизи м’яса, молока тощо.