МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Друга всеукраїнська науково-практична конференція в Новомосковському коледжі

 

10 квітня 2019 року на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ була проведена друга Всеукраїнська науково-практична конференція викладацького складу, молодих вчених, студентської та учнівської молоді на тему: «Стан і перспективи розвитку та інновацій в тваринництві, актуальні питання ветеринарної медицини NewBestLifeVet-2019».

Ця конференція пройшла з допомогою компанії «PurinaProPlan» і журналу «Мир ветеринарии», в якому в одному з наступних номерів буде надруковано статтю про наший захід, за що ми їм вдячні та запрошуємо для підтримки наступних майбутніх заходів, що будуть проводитися в Новомосковському коледжу ДДАЕУ.

Вступне слово зробили замдирентора Нєхаєва Т. О., завідувач відділення ветеринарної медицини Приходько О. Г. та організатор конференції викладач ветеринарних дисциплін Федянович А. М.

Потім зробили свої доповіді практикуючий лікарь ветеринарної медицини Шупик О. В. (Немішаєвський агротехнічний коледж НУБІП) з темою: «Біотехнології в офтальмології тварин» та регіональний представник «PurinaProPlan» Барабаш Олеся з темою: «Історія інновацій компанії Purina».

Під час другої частини конференції, доповіді робили студенти Немішаєвського агротехнічного коледжу НУБіП (Київська обл.),Василівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету (Запорізька обл.), Каховського державного агротехнічного коледжу (Херсонська обл.), факультету ветеринарної медицини Дніпровського державний аграрно-економічного університету (м. Дніпро), Харківської зооветеринарної академії (м. Харків) та Сумського національного аграрного університету (м. Суми), і звісно Новомосковського коледжу ДДАЕУ, що в свою чергу підтверджує, що конференція дійсно всеукраїнська, а також те, що такий захід необхідно проводити щорічно. Цього року географія конференції розширилася.

Загалом було зроблено 30 доповідей.

Підготовкою 18 студентів з Новомосковського коледжу ДДАЕУ займалася велика кількість викладачів як відділення ветеринарної медицини, так і технологічного відділення, а саме: Приходько О. Г., Федянович А. М., Удовіченко О. В., Сухін В. М., Крючкова О. М., Манжос О. В., Тимченко Л. Д.

Усім доповідачам та науковим керівникам нарикінці конференції було вручено грамоти та подяки і цінні подарунки від компанії «PurinaProPlan».

 

konfer

 

Цілі, що переслідувалися при проведення цієї конференції на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ – це навчальна, виховна та розвиваюча через впровадження сучасних інноваційних технологій в процес навчання, створення умов для вдосконалення навчального процесу, самостійності навчання студентів, підвищення якості освітніх послуг через посилення практичної спрямованості навчання, удосконалення науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу, активізування згуртування студентів та їх соціалізація, впровадження інноваційні технології у навчання через об’єднування зусиль педколективу та самих студентів, спрямування роботи педколективу на забезпечення якості практичної підготовки студентів з метою покращення їх фахової підготовки, професійного зростання викладачів.

По завершенню всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених, студентської та учнівської молоді, яка проходилана базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ, стало зрозуміло, що всі цілі були досягнені. Тепер розпочинаємо готуватися до наступного заходу.

 

konfer2