МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Відвідування ветеринарних семінарів у м. Дніпро 2019

 

22 та 23 березня 2019 року викладачем ветеринарних дисциплін Федянович А. М. та деякими студентами відділення ветеринарної медицини було відвідано аж три ветеринарних семінара, що проводилися в м. Дніпро.

Розпочалося інтенсивне прийняття нових або поповнення вже знайомих знань з семінару, організований Асоціацією ветеринарних спеціалістів на тему: «Здоров’я дрібних домашніх тварин», на якій зібралися слухачі не лише з Дніпропетровської області та м. Дніпра, бо лектори, які робили доповіді були відомими українськими практикуючими лікарями ветеринарної медицини. Серед них травматолог-ортопед Бережной Д. (м. Суми), офтальмолог Нестерчук В. (м. Київ), кардіолог и анестезіолог Збарах Є. (м. Дніпро) та багато інших.

Наступного дня поповнення новими знаннями з ветеринарної медицини продовжилося на факультеті ветеринарної медицини, де головний лікар ветеринарної медицини клініко-діагностичного центру «Ранчо» викладач ветеринарних дисциплін у ДДАЕУ Голубєв О.В. разом з компанією «ВетБіо» проводив черговий ветеринарний семінар на тему «Хвороби печінки».

В другій половині дня на завершення циклу по оновленню та поповненню ветеринарних знань було відвідано Центр ветеринарної допомоги «ЕлітВет», де головний лікар, до речі випускник Новомосковського коледжу ДДАЕУ, Ткаченко С. В., разом з дружиною дерматологом та репродуктологом Ткаченко М. В., при підтримці компаній «РоялКанін» та «КРКА» провели черговий семінар на тему: «Сучасні рекомендації ветеринарних лікарів».

За ці два дні було отримано багато сучасної інформації стосовно діагностики та лікування тварин, що в подальшому відобразиться на майстерстві викладання ветеринарних дисциплін та поповнить досвід.

 

 

IMG 20190322 163130