Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Участь студентів у міжнародній науково-практичній конференції м. Камянець-Подільський 2018

25-26 жовтня 2018 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулася V міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва».  Участь у роботі конференції взяли 122 представники з п'яти країн, в тому числі з України: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Білоцерківський національний аграрний університет, Сумський національний аграрний університет, Одеський державний аграрний університет, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Подільський державний аграрно-технічний університет, Новомосковський коледж Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету та загальноосвітні школи Хмельницької області.

Відкрив роботу конференції ректор Подільського державного аграрно-технічного університету Іванишин Володимир Васильович, який привітав усіх учасників, ознайомив присутніх з історією університету, розповів про особливості науково-дослідної роботи закладів вищої освіти Польщі та побажав плідної роботи і нових наукових здобутків. На пленарному засіданні також виступили: декан факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ПДАТУ Цвігун Олег Анатолійович, завідувач ветеринарного відділення Новомосковського коледжу ДДАЕУ Приходько Олег Георгійович, студент Білоцерківського НАУ Федоренко В'ячеслав Анатолійович, студентка НУБІП України Рудь Марія Вадимівна.

kamenets

Продовжилася робота конференції у наступних секціях: годівля, розведення і селекція сільськогосподарських тварин; екологічні аспекти виробництва продукції тваринництва; виробництво і переробка продукції тваринництва, актуальні питання ветеринарної медицини. 

Студенти та учні шкіл доповідали про свої дослідження, активно брали участь у дискусіях. Захід пройшов плідно, у теплій і дружній атмосфері.

kamenets1

Варто відзначити, що у цьому році на конференцію завітало 29 учасників із різних закладів. Найбільше делегували учасників НУБІП України – 10 студентів та Новомосковський коледж ДДАЕУ – 9 студентів (Агаєва Н. С., Давидова А.М., Григорак А. Ю., Лактіонова Є. А., Коврига К. С., Михайленко Є. Д., Можеровський О. В., Старина А. С.та 2 наукових керівники (Приходько О. Г., Федянович А. М.). Наші студенти вже вдруге відстоюють авторитет Новомосковського коледжу ДДАЕУ на конференції в стінах Подільського державного аграрно-технічномо університета.

По закінченню роботи конференції кращі доповіді були відзначені грамотами, а науковим керівникам були вручені подяки. До початку роботи конференції був виданий збірник тез.

kamenets2