МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні студенти!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу "COVID-19", відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03 2020 р. №1/9-154 та телефонограми Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 №122 у Новомосковському коледжі Дніпровського державного аграрно-економічного університету оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


           Мова нашого народу – це неоціненна скарбниця. Панас Мирний про мову говорив: «Найбільше і найдорожче надбання нашого народу – це його мова. В яку народ вкладає минуле, сучасне і своє майбутнє».

          У коледжі відбулася науково-практична конференція «Використання фразеологізмів у мові – ознака багатства і краси мови», метою якої було поглибити знання студентів про роль фразеологізмів у мові людини, розвивати вміння використовувати в своїй мові крилаті вислови, фразеологізми в усному і писемному мовленні, виховувати любов до рідної мови , її багатства і краси. Викладачі: Полтавцева О.М., Абрамова Р.О.

          Сприймаючи даний матеріал, студенти глибше розуміють , що багатство, виразова сила й стилістична різноманітність мови залежить не тільки від її словникового складу, а й доречно вжитих у тексті фразеологізмів.

          Поширюючи знання про ці мовні скарби, студенти будуть прагнути до розвитку красномовства, увиразнювати свою мову перлинами українських прислів’їв і приказок, фразеологізмів, влучних виразів видатних осіб історії. Це в сукупності сприятиме вихованню любові до України, рідної мови і великого творчого потенціалу нашої нації.

 

konferencia1

 

konferencia2

 

konferencia3

 

konferencia4

 

konferencia6

 

 

 

konferencia9

 

konferencia11

 

konferencia13

 

konferencia13a

 

konferencia14

 

konferencia17

 

konferencia16