Шановні студенти

Шановні студенти!

Оголошення!
Адміністрація  коледжу повідомляє, що з 14 березня 
поновлюється дистанційне  навчання, згідно розкладу на денній та заочній формах.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

НОВИНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анкета абітурієнта

 

Консультативні телефони департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Вступна кампанія 2021 року":

(056) 770-80-56  з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

(056) 770-80-29  з питань вступу до закладів фахової передвищої освіти;

(056) 770-67-24  з питань вступу до закладів вищої освіти. 


Виїзне заняття до розплідника «Дель Кане Тереззине»

З третім курсом відділення ветеринарної медицини (групи В-301, В-302, ВС-204) було проведено виїзне заняття до розплідника «Дель Кане Тереззине», на якому займаються розведенням собак породи  кане-корсо.

Нас люб’язно прийняв господар – кінолог Юрій Притков,  який окрім розведення вищевказаної породи займається дресируванням собак з напрямку охорони та пошуку, постійно організовує виставки собак у місті Новомосковськ, а останнім часом хоче створити реабілітаційний центр для собак.

Студенти ознайомилися з умовами утримання та годівлі собак, дізнались історію виведення породи кане-корсо, для яких цілей вирощуються ці собаки, як проводиться дресирування, які ветеринарні заходи проводяться в розпліднику, а це і дегельмінтизація, і щеплення, і дезінсекція, і дератизація тощо.

Після ознайомлення з вищевказаним було довге спілкування з собаками Морган (породи кане-корсе), Сєвєр (породи маламут), Венді (породи німецька вівчарка). Окрім обіймань та фотографування з ними, у студентів була можливість проявити свої професійні здібності у проведенні загального огляду, пальпації, перкусії та аускультації собак. Багато хто побачивши, що величезні собаки граються, як діти, що вони підконтрольні командам господаря, побороли свій страх і долучилися до усіх інших.

З’ясувалося, що ці собаки займаються пошуковою роботою, а німецька вівчарка  Венді навіть знаходиться на службі у спецпідрозділі поліції.

Потім була надана можливість оглянути всі нагороди розплідника «Дель кане Тереззіно» та помилуватися цуценятами породи кане-корсе.

Під час екскурсії було обговорено залучення викладачів та студентів коледжу до масових ветеринарно-санітарних робіт як в самому розпліднику, так і створеному в майбутньому реабілітаційному центрі.